Adam Gibi Oynayın Sabrımız Taşıyor

Ankara'da ölüm kalım maçına çıkan kırmızı lacivertliler oynadıkları kötü oyunla sabırları taşırdı.

Sahada varlık gösteremeyen takımımızda bir de Giray Hoca'nın hatalı tercihleri ,ne oynadığı belli olmayan bir takım dizilişi ile sahadaydık.Sol bekte aylardır oynamayan Keçeli ile oyuna başlayan Giray hoca İvan'ı da sol açık yerine ortasahanın ortasında kullanınca hem ortasahada hemde savunmada düzen bozuldu.Nduka'nın dirençsiz oyunu ,Mehmet Yıldız'ın güçsüzlüğü ,Stepanov'un siniri üst üste gelince farklı mağlubiyet kaçınılmaz oldu.

Uydurma bir penaltı ile şeref golü bulan takımımız her hattı ile tel tel dökülürken düşmenin en büyük adayı olduğunu birkez daha gösterdi.Bu maçta ki mağlubiyetimizin Giray Hocanın saçma sapan tercihleri nedeniyle olurken Afrika Kupasından hazır dönen Ben Yahia'nın mevkiisinde İvan' oynatmaya çalışmak ve Yahia'yı onsekize bile almamak adeta hocanın intiharı oldu.Yahia gibi iki sezondur bu takımın ortasahada yükünü çeken kaliteli bir oyuncuyu kadrosunda istemeyen hocayı bizde kulubede istemeyiz.Bu takım kimsenin anlamsız inatları ile ligden düşemez.Her oyuncudan faydalanmayı bilecek ,egolarını aşmış bir hoca lazım bize.Lawal'ı Yahia'ya tercih edip top kaptırdığında yediğimiz golden sonra hatasını inşallah anlamıştır Giray Hoca.

Ayrıca elimizde ki tek forvete benzeyen oyuncu olan Eren Tozlu yine onsekize alımayan bir başka isim olurken ,ne oynadığı belli olmayan Can Erdem Eren'in yerine kadroda kendine yer bulmayı başarmıştı.Sonuç olarak ligin boyu her geçen hafta kısalırken sahada savaşmayan bu takım bize hiç ümit vermiyor ,düşeceksek bile mücadele ederek terinin son damlasına kadar formasını ıslatarak bunu yapmak gerekli.

Giray hoca yanlışlarından dönmeli aksi halde 2-3 haftaya kalmaz bırakıp gitmek zorunda kalır ve yaptırdığı bunca transfer ile gelecek sene Bank Asya'da bizi çok zor günler bekler.Yönetim de artık biletten para kazanmaya çalışana kadar sahaya çıkan topçuları hizaya sokmalı ve gerekli cezaları vermeli.

 

Yorumlar  

 
0 #2 ÖZDEN 2013-02-18 09:07
ARTIK YÖNETİM FUTBOLCULARA CEZA VERİP DURUMU ÖRT BAS EDEMEZ, KİMSE KİMSEYİ ARTIK KANDIRMASIN,ŞÖY LE OLACAK BÖYLE OLACAK DİYE BU DURUMLARA GELİNDİ.

BU TAKIM YÖNETİMİN VE HOCANIN ESERİDİR.

TEK ÇARE VE UMUT DA :ALİ KAHRAMANLI YÖNETİMİNİN VE GİRAY BULAK'IN İSTİFA ETMELERİDİR. MAALESEF BULUNDUĞU LİGDE OYUNU KURALLARINA GÖRE OYNAMAYI BİLMEYENLERİN KOSKOCA MERSİN İDMAN YURDUMUZU OYALAMAYA ,ÖNÜNDE BİR HANDİKAP OLARAK DURMAYA HAKKI YOKTUR.MERSİN İDMAN YURDUMUZUN ÖNÜNÜ İŞ BİLMEYENLRE KESTİRMEMEK DE MERSİNLİNİN BOYNUNUN BORCUDUR.

BUNU ARTIK HERKES ÖĞRENSİN VE BELLEKLERİNE KAZISIN, BU ŞEHİR BU CAMİA ,İŞ BİLMEZLERE MAHKUM DEĞİLDİR. GÜNEŞ BİZE HERYERDEN DAHA YAKINDIR,BATSA BİLE TEKRAR DOĞAR !
Alıntı
 
 
0 #1 2013-02-17 19:39
Yazık, MİY'nun hoca kaprisi çekmeye tahammülü yok. Canlı izlediğim takım bu ise aslanlar gibi düşer. Hoca'da TRABZON'a gider biz tekrar derdimizle baş başa kalırız.
Alıntı
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Reklam